srijeda, 15. 10. 2008., 20 sati
1. KONCERT:„Bečka noć“
Wolfgang Amadeus Mozart
Kvartet za flautu, violinu, violu i violončelo u D-duru KV 285
Ludwig van Beethoven
„Gassenhauer“ Trio op. 11
Franz Schubert
Gudački kvintet u C-duru, D 956
Susanna Yoko Henkel violina
Stefan Milenković violina
Guy Ben-Ziony viola
Monika Leskovar violončelo
Giovanni Sollima violončelo
Chen Halevi klarinet
Bruno Grossi flauta
Ian Fountain klavir
četvrtak, 16. listopad. 2008., 20 sati
2. KONCERT: Ruska noć
Igor Stravinsky
L’histoire du soldat / Priča o vojniku za violinu, klarinet i klavir
Tatyana Nikolayeva
Trio za flautu, violu i glasovir, op. 18
Dmitrij Dmitrijevič Šostakovič
Dva komada za gudački oktet, op. 11
Petar Iljič Čajkovski
Klavirski trio u a-molu op.50
Susanna Yoko Henkel, violina
Stefan Milenković, violina
Michael Barenboim, violina
Nicola Birkhan, violina
Guy Ben-Ziony, viola
Tomoko Akasaka, viola
Monika Leskovar, violončelo
Giovanni Sollima, violončelo
Chen Halevi, klarinet
Bruno Grossi, flauta
Ian Fountain, klavir
Diana Ketler, klavir
petak, 17. listopad. 2008., 20 sati
3. KONCERT: Njemačka noć
Hanns Eisler
Vierzehn Arten den Regen zu beschreiben / Četrnaest načina kako opisati kišu
Robert Schumann
Klavirski kvartet u Es-duru, op. 47
Felix Mendelssohn-Bartoldy
Gudački oktet u Es-duru, op. 20
Susanna Yoko Henkel, violina
Stefan Milenković, violina
Michael Barenboim, violina
Nicola Birkhan, violina
Guy Ben-Ziony, viola
Tomoko Akasaka, viola
Elena Cheah, violončelo
Božo Paradžik, kontrabas
Chen Halevi, klarinet
Bruno Grossi, flauta
Ian Fountain, klavir
Diana Ketler, klavir
subota, 18. listopad. 2008., 20 sati
4. KONCERT: Francuska noć
Francis Poulenc
Sonata za klarinet i klavir
Alfred Déscenclos
Arija i rondo za kontrabas i klavir
Claude Debussy
Sonata za violinu i klavir
Camille Saint-Saens
Carneval des Animaux / Karneval Životinja
Susanna Yoko Henkel, violina
Stefan Milenković, violina
Guy Ben-Ziony, viola
Elena Cheah, violončelo
Chen Halevi, klarinet
Bruno Grossi, flauta
Božo Paradžik, kontrabas
Igor Lešnik, udaraljke
Ian Fountain, klavir
Diana Ketler, klavir
Petra Gilming, klavir, celesta
Dragan Despot, pripovjedač
Susanna Yoko Henkel, violina (Njemačka/Hrvatska)
Stefan Milenković, violina (Srbija/Italija/SAD)
Michael Barenboim, violina (Njemačka/Francuska)
Nicola Birkhan, violina (Njemačka)
Guy Ben-Ziony, viola (Izrael)
Tomoko Akasaka, viola (Japan)
Monika Leskovar, violončelo (Hrvatska)
Giovanni Sollima, violončelo (Italija)
Elena Cheah, violončelo (SAD)
Božo Paradžik, kontrabas (Hrvatska)
Petra Gilming, klavir (Hrvatska)
Ian Fountain, klavir (Velika Britanija)
Diana Ketler, klavir (Latvija)
Chen Halevi, klarinet (Izrael)
Bruno Grossi, flauta (Švicarska)
Igor Lešnik, udaraljke (Hrvatska)
Dragan Despot, pripovjedač (Hrvatska)